Wizyta członków koła w Zakładach Mechanicznych

W dniach 12.06.2013-14.06.2013 członkowie naszego koła naukowego dzięki uprzejmości Zakładów Mechanicznych w Tarnowie mogli zapoznać się z etapami wytwarzania produktów oferowanych przez ZMT.

Wycieczkę zaczęliśmy od obejrzenia nowoczesnej mobilnej strzelnicy kontenerowej, na której mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie korzystając z broni laserowej próbując np. wyeliminować poruszającego się na filmie napastnika przetrzymującego zakładnika, lub zmierzyć się z kolegą w przestrzeliwaniu wirtualnych tarcz.

Kolejnym etapem wycieczki było obejrzenie prezentacji na temat historii ZMT, oferowanych produktów oraz planów rozwoju firmy. Po prezentacji mogliśmy dotknąć, a nawet wziąć do rąk nowoczesną broń strzelecką , co dla wielu z nas było nowym doświadczeniem ze względu na rodzaj oferowanych wyrobów. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po halach produkcyjnych, gdzie mogliśmy podglądnąć etapy produkcji masowej, a także poznać tajniki pracy nad nowymi prototypami oraz udoskonaleniami istniejących produktów.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za okazaną nam życzliwość a także za zdobycie nowych doświadczeń i możliwość obejrzenia w praktyce jak wygląda funkcjonowanie fabryki.