Prezentacja KNE „Amper” podczas obchodów Jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

16 maja w ramach Jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na terenie Uczelni odbyły się Tarnowskie Dni Elektryki, gdzie zostały zaprezentowane projekty wykonane przez członków Koła Naukowego Elektroników „Amper”. Członkowie koła zaprezentowali min.: samolot zdalnie sterowany, systemy inteligentnego domu, system obsługi dziekanatu, wyświetlacz 3D i wiele innych.  Zdjęcia są dostępne w  galerii.

Zapraszamy również do obejrzenia materiału wideo,  w którym Pan mgr Ryszard Wiatr udzielił wywiadu na temat historii oraz działalności KNE „Amper”. Wywiad przeprowadzono w dniu 17 maja podczas głównych uroczystości Jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Wywiad z członkami koła rozpoczyna się 2:53:00